Učitelji in pogovorne ure

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE IN ELEKTRONSKI KONTAKTI STROKOVNIH DELAVCEV, šolsko leto 2017/2018

 E-POŠTA PRIIMEK, IME DELO DAN OD DO PROSTOR
ANTOLIČ, Sonja knjižničarka ponedeljek 9.05 9.55 knjižnica
ARKO, Mateja učiteljica TJA, SLJ ponedeljek 8.20 9.05 zbornica
BAMBIČ, Vladimir učitelj ŠPO, ŠSP torek 11.55 12.40 kabinet športa
BAROVIČ, Nejc razrednik 6. a, učitelj MAT sreda 11.05 11.50 zbornica/kabinet 103
BAUMAN, Marija učiteljica SLJ petek 9.10 9.55 zbornica
BELUŠIČ, Suzana razrednik 3. c petek 10.15 11.00 zbornica
BERGLEZ, Helena razrednik 2. a sreda 10.15 11.00 zbornica
BORLINIĆ, Jasmina razrednik 1. b četrtek 7.30 8.15 učilnica 1. b
COLJA, Nataša razrednik 7. a, učiteljica SLJ sreda 10.15 11.00 zbornica
DJORDJEVIĆ, Melita učiteljica OPB 5, ŽČZ ponedeljek 11.55 12.40 zbornica
ERJAVC, Petra učiteljica OPB 7 četrtek 11.50 12.40 zbornica
FARIČ, Tamara učiteljica OPB7 in OPB 10 četrtek 11.50 12.40 zbornica
FOSTER, Jadranka učiteljica ŠPO, ŠZZ, GOS, učiteljica OPB 9 sreda 11.55 12.40 zbornica
GODEC KOPČIČ, Brigita razrednik 9. c, učiteljica SPH, BIO, NAR, GOS torek 10.15 11.00 zbornica/učilnica 303
GODEC, Minka razrednik 3. a torek 11.05 11.50 zbornica
GOJČIČ, Tanja učiteljica OPB 6 sreda 8.20 9.05 zbornica
GRABUŠNIK, Loresana razrednik 8. b, RAČ, TIT, FIZ 8, UBE, ROM torek 9.10 9.55 zbornica/učilnica 301
HUTTER, Nataša druga učiteljica 1. a, učiteljica OPB 1 ponedeljek 12.45 13.30 zbornica
KAISER, Zdenka spec. in rehabilitacijska pedag. torek 8.20 9.05 učilnica P1
KARANOVIČ, Janja razrednik 1. a sreda 11.55 12.40 zbornica
KODRIČ, Viktorija razrednik 4. b četrtek 10.15 11.00 učilnica 4. b
KOPŠE, Mira razrednik 3. b četrtek 11.55 12.40 zbornica
KOREN, Jordana razrednik 6. b, učiteljica MAT, TIT ponedeljek 10.15 11.00 zbornica
KOROŠEC, Vikica učiteljica NEM fakulta., NI1, NI2, NI3 ponedeljek 11.55 12.40 zbornica
KOSI, Nataša razrednik 4. c četrtek 9.25 10.10 zbornica
KOSI, Urška razrednik 5. b torek 9.10 9.55 zbornica
KOŽUH, Vera pomočnica ravnatelja, učiteljica FIZ 9 ponedeljek 9.05 9.55 pisarna pom. rav.
KRAJNC, Tadeja učiteljica OPB 8 sreda 11.55 12.40 zbornica
KRAJNČIČ, Antonija razrednik 5. c ponedeljek 11.55 11.40 zbornica
LAKOTA, Metka razrednik 5. a ponedeljek 10.15 11.00 zbornica
LUBEJ, Tatjana učiteljica OPB 4 torek 11.05 11.50 zbornica
LUKOVIĆ, Nataša učiteljica TJA sreda 11.05 11.50 zbornica
MERNIK, Maja pedagoginja ponedeljek 9.05 9.50 pisarna pedagoginje
MIHOCEK  PEKLAR, Bojana učiteljica MAT torek 10.15 11.00 zbornica
MUNDA, Milanka razrednik 1. c ponedeljek 11.55 12.40 zbornica
PETRIČ, Sara Jane druga učiteljica 1. c, učiteljica OPB 3 sreda 9.25 10.10 zbornica
PIŽETA, Jasmina razrednik 2. b torek 10.15 11.00 zbornica
POSLEK PETROVIČ , Karla razrednik 8. a, učiteljica TJA torek 9.10 9.55 zbornica
PRATNEKER, Nuša druga učiteljica 1. b, JV, učiteljica OPB 2 ponedeljek 8.20 9.05 zbornica
ROSI, Jasna učiteljica ZGO, DKE petek 9.10 9.55 zbornica
SCHWARZ, Andreja razrednik 4. a ponedeljek 10.15 11.00 zbornica
SLAPNIK, Blanka učiteljica TJA, učiteljica OPB 4 petek 11.55 12.40 zbornica
SORŠAK, Milan učitelj ŠPO, IŠP ponedeljek 11.05 11.50 zbornica
ŠKRABL, Violeta razrednik 9. b, učiteljica LUM, LS1, LS2, NUM, učiteljica OPB 9 ponedeljek 11.55 12.40 zbornica
ŠOBER, Gordana razrednik 7. b, učiteljica GEO, DKE, FIJ, TVZ torek 10.15 11.00 zbornica
TIVADAR, Romana razrednik 2. c četrtek 11.05 11.50 zbornica
TODOROVIĆ, Lidija ravnateljica ponedeljek 9.05 9.55 pisarna ravnateljice
TOŠ,  Maja specialna pedagoginja ponedeljek 11.55 12.40 pisarna N9
VIŠNAR, Ribana razrednik 9. a, učiteljica KEM, NAR, POK ponedeljek 9.05 9.50 zbornica
VRBANČIČ OSTERC, Metka razrednik 8. c, učiteljica GUM, GLD petek 11.05 11.50 zbornica

Z zunanjimi učitelji za dodatno strokovno pomoč se starši za termin pogovornih ur dogovorijo individualno.

DODATNO: Pogovorne ure strokovnih delavcev bodo v matičnih učilnicah razreda vsak 1. četrtek v mesecu (od oktobra do junija).

Oktobra 2017 bodo pogovorne ure od 16.00 do 17.00, od novembra do junija 2018 pa od 17.00 do 18.00.

Odjava šolske prehrane