Učitelji in pogovorne ure

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE IN ELEKTRONSKI KONTAKTI STROKOVNIH DELAVCEV, šolsko leto 2019/2020

 E-POŠTA PRIIMEK, IME DAN OD DO PROSTOR
sonja.antolic@ludvik.si ANTOLIČ, Sonja SRE 10.15 11.00 knjižnica 105
mateja.arko@ludvik.si ARKO, Mateja TOR 10.15 11.00 zbornica
anita.babic@ludvik.si BABIČ, Anita PET 10.15 11.00 radijska
vlado.bambic@ludvik.si BAMBIČ, Vladimir SRE 11.05 11.50 kabinet športa
nejc.barovic@ludvik.si BAROVIČ, Nejc TOR 10.15 11.00 šuharna
marija.bauman@ludvik.si BAUMAN, Marija SRE 11.05 11.50 učilnica 205
uciteljicasuzana@ludvik.si BELUŠIČ, Suzana SRE 10.15 11.00 N7 (prvi prostor)
jasmina.borlinic@ludvik.si BORLINIĆ, Jasmina SRE 7.30 8.15 učilnica 1. a
natasa.colja@ludvik.si COLJA, Nataša PON 8.20 9.05 ledina
anja.cubric@ludvik.si ČUBRIĆ, Anja SRE 10.15 11.00 N7 (drugi prostor)
melita.djordjevic@ludvik.si DJORDJEVIĆ, Melita PON 11.05 11.50 TiT 04
tamara.faric@ludvik.si FARIČ, Tamara TOR 9.25 10.10 kabinet 1.c
jadranka.foster@ludvik.si FOSTER, Jadranka PON 10.15 11.00 kabinet športa
brigita.godec@ludvik.si GODEC KOPČIČ, Brigita PET 10.15 11.00 učilnica 303
minka.godec@ludvik.si GODEC, Minka PON 9.25 10.00 TiT 04
tanja.gojcic@ludvik.si GOJČIČ, Tanja ČET 11.55 12.40 knjižnica
natasa.huter@ludvik.si HUTTER, Nataša PON 12.45 13.30 N7 (prvi prostor)
janja.karanovic@ludvik.si KARANOVIČ, Janja SRE 11.55 12.40 ledina
vesna.klasinc@ludvik.si KLASINC, Vesna PON 11.50 12.40 radijska
kristina.klec@ludvik.si KLEČ, Kristina PON 8.20 9.05 učilnica 208
viktorija.kodric@ludvik.si KODRIČ, Viktorija PET 9.25 10.10 N7 (prvi prostor)
mira.kopse@ludvik.si KOPŠE, Mira PET 10.15 11.00 N7 (prvi prostor)
jordana.koren@ludvik.si KOREN, Jordana ČET 9.05 9.55 TiT 04
vikica.korosec@ludvik.si KOROŠEC, Vikica PON 11.55 12.40 TiT 04
natasa.kosi@ludvik.si KOSI, Nataša TOR 9.25 10.10 N7 (prvi prostor)
urska.kosi@ludvik.si KOSI, Urška ČET 8.20 9.05 ledina
danijel.korpar@ludvik.si KORPAR, Danijel PON 8.20 9.05 sejna soba
vera.kozuh@ludvik.si KOŽUH, Vera PON 9.10 9.55 pis. pom. rav.
antonija.krajncic@ludvik.si KRAJNČIČ, Antonija ČET 10.15 11.00 učilnica 5. a
alenka.kuhar@ludvik.si KUHAR, Alenka PON 10.15 11.00 učilnica 5. b
metka.lakota@ludvik.si LAKOTA, Metka PON 10.15 11.00 učilnica 5. b
natasa.lukovic@ludvik.si LUKOVIĆ, Nataša ČET 10.15 11.00 učilnica 301
maja.mernik@ludvik.si MERNIK, Maja PON 9.10 9.55 pis. pedagoginje
milanka.munda@ludvik.si MUNDA, Milanka PON 11.55 12.40 kabinet 1. c
sara.petric@ludvik.si PETRIČ, Sara Jane PON 12.45 13.30 kabinet 1. c
jasmina.pizeta@ludvik.si PIŽETA, Jasmina TOR 10.15 11.00 TiT 04
karla.poslek@ludvik.si POSLEK PETROVIČ , Karla SRE 11.05 11.50 ledina
nusa.pratneker@ludvik.si PRATNEKER, Nuša SRE 11.05 11.50 šuharna
jasna.rosi@ludvik.si ROSI, Jasna TOR 9.10 9.55 učilnica 101
andreja.schwarz@ludvik.si SCHWARZ, Andreja SRE 9.25 10.10 ledina
sasa.silic@ludvik.si SILIČ, Saša PET 11.55 12.40 kabinet fiz.
blanka.slapnik@ludvik.si SLAPNIK, Blanka PON 11.05 11.50 radijska
milan.sorsak@ludvik.si SORŠAK, Milan TOR 11.05 11.50 kabinet športa
katja.stajnko@ludvik.si STAJNKO, Katja TOR 11.05 11.50 ledina
violeta.skrabl@ludvik.si ŠKRABL, Violeta ČET 11.05 11.50 učilnica 208
gordana.sober@ludvik.si ŠOBER, Gordana PON 12.45 13.30 TiT 04
lidija.todorovic@ludvik.si TODOROVIĆ, Lidija PON 9.10 9.55 pis. rav.
maja.tos@ludvik.si TOŠ,  Maja PON 9.10 9.55 pis. spe. pedag.
martina.vidovic@ludvik.si VIDOVIČ, Martina PET 11.05 11.50 N7 (prvi prostor)
ribana.visnar@ludvik.si VIŠNAR, Ribana SRE 10.15 11.00 ledina
metka.osterc@ludvik.si VRBANČIČ OSTERC, Metka PET 11.05 11.50 učilnica 109

 

 

Odjava šolske prehrane Secured By miniOrange