Učitelji in pogovorne ure

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE IN ELEKTRONSKI KONTAKTI STROKOVNIH DELAVCEV, šolsko leto 2019/2020

 

 E-POŠTA PRIIMEK, IME DAN OD DO PROSTOR
ANTOLIČ, Sonja SRE 10.15 11.00 knjižnica 105
ARKO, Mateja TOR 10.15 11.00 zbornica
BABIČ, Anita PET 10.15 11.00 radijska
BAMBIČ, Vladimir SRE 11.05 11.50 kabinet športa
BAROVIČ, Nejc TOR 10.15 11.00 šuharna
BAUMAN, Marija SRE 11.05 11.50 učilnica 205
BELUŠIČ, Suzana SRE 10.15 11.00 N7 (prvi prostor)
BORLINIĆ, Jasmina SRE 7.30 8.15 učilnica 1. a
COLJA, Nataša PON 8.20 9.05 ledina
ČUBRIĆ, Anja SRE 10.15 11.00 N7 (drugi prostor)
DJORDJEVIĆ, Melita PON 11.05 11.50 TiT 04
FARIČ, Tamara TOR 9.25 10.10 kabinet 1.c
FOSTER, Jadranka PON 10.15 11.00 kabinet športa
GODEC KOPČIČ, Brigita PET 10.15 11.00 učilnica 303
GODEC, Minka PON 9.25 10.00 TiT 04
GOJČIČ, Tanja ČET 11.55 12.40 knjižnica
HUTTER, Nataša PON 12.45 13.30 N7 (prvi prostor)
KARANOVIČ, Janja SRE 11.55 12.40 ledina
KLASINC, Vesna PON 11.50 12.40 radijska
KLEČ, Kristina PON 8.20 9.05 učilnica 208
KODRIČ, Viktorija PET 9.25 10.10 N7 (prvi prostor)
KOPŠE, Mira PET 10.15 11.00 N7 (prvi prostor)
KOREN, Jordana ČET 9.05 9.55 TiT 04
KOROŠEC, Vikica PON 11.55 12.40 TiT 04
KOSI, Nataša TOR 9.25 10.10 N7 (prvi prostor)
KOSI, Urška ČET 8.20 9.05 ledina
KORPAR, Danijel PON 8.20 9.05 sejna soba
KOŽUH, Vera PON 9.10 9.55 pis. pom. rav.
KRAJNČIČ, Antonija ČET 10.15 11.00 učilnica 5. a
LAKOTA, Metka PON 10.15 11.00 učilnica 5. b
LUKOVIĆ, Nataša ČET 10.15 11.00 učilnica 301
MERNIK, Maja PON 9.10 9.55 pis. pedagoginje
MUNDA, Milanka PON 11.55 12.40 kabinet 1. c
PETRIČ, Sara Jane PON 12.45 13.30 kabinet 1. c
PIŽETA, Jasmina TOR 10.15 11.00 TiT 04
POSLEK PETROVIČ , Karla SRE 11.05 11.50 ledina
PRATNEKER, Nuša SRE 11.05 11.50 šuharna
ROSI, Jasna TOR 9.10 9.55 učilnica 101
SCHWARZ, Andreja SRE 9.25 10.10 ledina
SILIČ, Saša PET 11.55 12.40 kabinet fiz.
SLAPNIK, Blanka PON 11.05 11.50 radijska
SORŠAK, Milan TOR 11.05 11.50 kabinet športa
STAJKO, Katja TOR 11.05 11.50 ledina
ŠKRABL, Violeta ČET 11.05 11.50 učilnica 208
ŠOBER, Gordana PON 12.45 13.30 TiT 04
TODOROVIĆ, Lidija PON 9.10 9.55 pis. rav.
TOŠ,  Maja PON 9.10 9.55 pis. spe. pedag.
VIDOVIČ, Martina PET 11.05 11.50 N7 (prvi prostor)
VIŠNAR, Ribana SRE 10.15 11.00 ledina
VRBANČIČ OSTERC, Metka PET 11.05 11.50 učilnica 109

 

Odjava šolske prehrane Secured By miniOrange